hiko
08 آذر 1401 - 16:42

عرضه ۸۰۰ جلد کتاب از تألیفات کارکنان شهرداری در یک نمایشگاه

نمایشگاه «شهریاران» در سه حوزه کتاب‌، اختراع و نوآوری تولید کارکنان شهرداری کار خود را آغاز می‌کند. هشتصد جلد کتاب در این نمایشگاه در معرض بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ آیین افتتاحیه اولین نمایشگاه خانواده بزرگ شهرداری تهران  شامل دستاوردها و توانمندی‌ها فردا چهارشنبه از ساعت  13:30 تا 15:30 با حضور زاکانی شهردار تهران در سالن شماره 2 شورای اسلامی شهر تهران واقع در خیابان بهشت برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که با عنوان «شهریاران» شناخته می‌شود، در سه حوزه کتاب‌، اختراع و نوآوری تولید کارکنان شهرداری کار خود را آغاز می‌کند. 800 جلد کتاب در نمایشگاه شهریاران در معرض مخاطبان قرار می‌گیرد. 

کتاب «حفاظت از آثار در گنجینه موزه‌ها» تألیف مریم خلیل‌زاده مقدم، مؤلف حوزه موزه‌داری و گردشداری که به تازگی توسط نشر موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منتشر شده، از برگزیده‌های کتاب این دوره از نمایشگاه است. ارائه توضیحاتی درباره این کتاب توسط نویسنده از برنامه‌های افتتاحیه این مراسم است. کتاب «حفاظت از آثار در گنجینه موزه‌ها»، اولین پژوهش در حوزه رسیدگی به مجموعه آثار، مدیریت بحران، حفاظت و نگهداری آثار موزه‌ای در مخازن و گنجینه‌ها است که تلاش دارد بخشی از دغدغه‌های این حوزه را بازگو و راهکارهایی برای پاسداری پیشگیرانه در موزه‌ها ارائه کند. گسترش و پویایی دانش حفظ و نگهداری از اشیای موزه‌ای از مشخصات کتاب است.

کتاب ,

بازدید از نمایشگاه شهریاران از تاریخ 12 تا 14 آذر از ساعت 8 تا 17 برای عموم آزاد است.

 

انتهای‌پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 888698