hiko
29 اسفند 1401 - 15:20

فوت ۶ نفر طی ۵ روز گذشته در جاده‌های گیلان

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند، گفت: از تمامی رانندگان تقاضا دارم برای حفظ جان خود و خانواده‌هایشان عجله نکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار عزیزالله ملکی در حاشیه بازدید از ایستگاه بازرسی رودبار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیروی انتظامی از تمامی امکانات برای ارائه خدمات به مسافران در جاده‌های گیلان استفاده کرده است، اظهار کرد: در ایام نوروز سه هزار و ۸۰۰ نیروی پلیس در ایام نوروز به مردم و مسافران خدمت‌رسانی می‌کنند. 

وی از ورود بیش از ۲۰۰ هزار خودرو به استان گیلان خبر داد و گفت: طرح نوروزی پلیس از بیست و پنجم اسفند آغاز و تا چهاردهم فروردین ادامه دارد. 

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به پیش‌بینی حضور یک هزار و ۲۲۳ گشت خودرویی، موتوری و پیاده در سطح استان بیان کرد: مقرر شد تا از عوامل کمکی سایر استان‌ها هم در تعطیلات عید استفاده شود تا خللی در روند خدمات رسانی‌ به مردم ایجاد نشود. 

ملکی با بیان اینکه از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند، افزود: از تمامی رانندگان تقاضا دارم برای حفظ جان خود و خانواده‌هایشان عجله نکنند و از سرعت مطمئنه استفاده کرده و با پلیس همکاری لازم را داشته باشند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

منبع: فارس
شناسه خبر: 1101848